„Z miłości do dziecka” – Odcinek 45: In fraganti

W 45. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto nakrywa żonę na zdradzie. Emisja we wtorek 6 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ernesto wysyła Irene pod adres podany przez Ginę. Domingo czuje się źle po zjedzeniu tacos. Gina zabiera go do warsztatu ojca, skąd dzwonią do Ester. Okazuje się, że mężczyzna ma podwyższony poziom cukru we krwi. Elena zabiera syna do szpitala na wizytę u kardiologa i psychologa. Vicky mówi jej, że Nicolas jest spokojniejszy odkąd ma przy sobie oboje rodziców.

Pedro umawia się z Eleną w wynajętym mieszkaniu. Irene informuje Ernesta o planowanej schadzce kochanków. Ernesto włamuje się do mieszkania i nakrywa Pedra i Elenę razem w łóżku. Nagrywa ich telefonem, aby mieć dowód zdrady żony. Pedro rzuca się na niego z pięściami. Ernesto wymyka mu się i ucieka do samochodu. Wraca do domu i zabiera syna. Pod pretekstem wycieczki do zoo wywozi go do innego miasta. Elena wpada w przerażenie, gdy po powrocie do domu nie zastaje syna w jego pokoju.

Samuel mówi Pedrowi, że nie mogą pozwać Ernesta o porwanie syna, a Elena zapewne straci prawa do opieki nad chłopcem. Andrea udaje przed Horaciem, że nic nie wie o papierach, które wysłał jej do podpisania. Ernesto dzwoni do Pedra. Nakazuje mu się usunąć, jeśli chce, żeby Nicolás odzyskał matkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.