„Z miłości do dziecka” – Odcinek 43: Rogacz

W 43. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto dowiaduje się od Irene, że Elena go zdradziła. Emisja w czwartek 1 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Gina dowiaduje się, że ojciec zarejestrował się na portalu randkowym. Ostrzega go przed kobietami, które naciągają mężczyzn na drogie rozrywki. Adolfo i Ernesto planują sfałszować dokumenty, aby wrobić Horacio w oszustwo. Nelson idzie na pierwszą randkę. Cieszy się, że kandydatka jest oszczędną osobą, ale przeraża go wiadomość, że ma piątkę dzieci. Pedro najmuje mieszkanie, w którym on i Elena będą się potajemnie widywali.

Ernesto próbuje zbliżyć się do żony, ale zostaje odtrącony. Komendant Robles uważa, że kluczem do rozwiązania tajemnicy Isabel jest odnalezienie Miguela. Ernesto podejmuje kolejną próbę zbliżenia się do żony. Elena ma dość i przenosi się do sypialni Gabrieli. Następnego dnia spotyka się z Pedrem w mieszkaniu i idzie z nim do łóżka. Później opowiada o wszystkim Irene i prosi o zachowanie dyskrecji. Lekarz uświadamia Dominga, że choroba osłabiła jego serce i uszkodziła nerki.

Ester dowiaduje się o problemach męża i urządza mu awanturę. Nakazuje mu stosować się do zaleceń i surowo przestrzegać diety. Irene idzie do łóżka z Ernestem. Po wszystkim wyjawia kochankowi, że Elena zdradziła go z Pedrem. Ernesto wpada w złość. Zapowiada, że nie cofnie się przed niczym, aby zniszczyć ich miłość. Horacio prosi żonę, aby zeznała, że była świadkiem, jak Ernesto szantażował Elenę. Ernesto nakazuje Ginie śledzić Pedra i odnaleźć miejsce jego schadzek z Eleną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.