„Z miłości do dziecka” – Odcinek 42: Potajemne spotkanie

W 42. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro najmuje mieszkanie, aby spotykać się w nim z Eleną. Emisja w środę 31 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Agustín proponuje Nelsonowi, żeby skorzystał z aplikacji do łączenia par. Matka Refugio oświadcza Ernestowi, że podjęła stosowne działania, aby nikt nie zakłócał spokoju Isabel. Gina dowiaduje się, że Jimmy ją wykorzystał, aby wyłudzić pieniądze od Ernesta. Gdy zwraca się do niego z pretensjami, on grozi, że pociągnie ją za sobą, jeśli go wyda. Gabriela znajduje pretekst, żeby wprowadzić się do Eleny. Domingo jest zazdrosny na widok Nelsona i Ester razem. Kobieta uspokaja go, gdy wyznaje, że zawsze kochała tylko jego.

Pedro obiecuje Elenie, że znajdzie sposób, aby mogli się dalej widywać i podtrzymywać nadzieję na to, że pewnego dnia będą razem. Gina krytykuje pomysł ojca na znalezienie sobie kobiety. Ernesto nie chce przyjąć szwagierki pod swój dach. Gabriela nie daje się łatwo zbyć, gdyż nie chce zostawić Eleny samej. Bernardina wspomina Roblesowi o prośbie Ernesta i karze, jaką matka przełożona nałożyła na Inés. Mężczyzna jest przekonany, że Ernesto wie znaczenie więcej, niż mu powiedział.

Ernesto zwraca się do zaprzyjaźnionego księgowego o pomoc z sfabrykowaniu dowodów, które pomogą mu wrobić Horacio w oszustwo finansowe. Agustín radzi Nelsonowi, żeby nie słuchał córki i znalazł sobie partnerkę. Mónica mówi komendantowi Roblesowi, że Ernesto jest złym człowiekiem. Domingo zastaje Ginę w biurze Ernesta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.