„Z miłości do dziecka” – Odcinek 41: Prawdziwa tożsamość

W 41. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto zataja przed komendantem Roblesem swoje prawdziwe imię. Emisja we wtorek 30 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Andrea po raz kolejny staje po stronie Ernesta. Uważa, że Elena zasłużyła na karę za romansowanie z Pedrem. Rodolfo uprzedza Elenę, że skoro Ernesto jest w posiadaniu obciążających ją dowodów, mogłaby przegrać rozprawę sądową. Lekarz ostrzega Dominga, że jeśli nie będzie o siebie dbał, zapadnie w śpiączkę. Domingo wyjawia Horaciowi, że zataił przed rodziną swoją chorobę.

Gina cieszy się na wieść, że Elena nie może odejść od męża ze względu na Nicolasa. Łudzi się, że ma jeszcze szansę na zbliżenie się do Pedra. Horacio ma pretensje do zięcia o to, że szantażuje Elenę. Ernesto tłumaczy się, że chce jedynie zapobiec rozpadowi rodziny. Irene utrzymuje sekretny romans z Ernestem. Elena czuje się zmuszona wrócić do męża. Pedro wyznaje jej, że będzie na nią czekał do końca życia. Przyrzekają sobie, że pewnego dnia będą razem.

Komendant Robles wypytuje Ernesta o Miguela Hernandeza. Ten odpowiada, że pracował w jego domu jako służący, ale wyjechał do Stanów Zjednoczonych i ślad po nim zaginął. Ernesto przypomina sobie, jak przyjął jego tożsamość. Nelson wyjaśnia Ester zamieszanie z listem. Wyznaje, że zawsze skrycie ją kochał, ale nie oczekiwał, że odwzajemni jego uczucie. Ernesto prosi matkę przełożoną, żeby nie pozwalała komendantowi Roblesowi na odwiedzanie Isabel. Elena wraca do męża, ale oświadcza mu, że nigdy go nie pokocha.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.