„Z miłości do dziecka” – Odcinek 38: Współpraca

Andra próbuje rozkręcić własny interes przy pomocy Almy. Horacio ma pretensje do żony o sfałszowany czek. Gabriela zaczyna podejrzewać, że Irene zakochała się w Erneście. Dzieli się swoimi podejrzeniami z Samuelem. Irene cieszy się, gdy Nico mówi jej, że przypomina mu mamę. Ernesto przeprasza teścia za swoje zachowanie.

Komendant Robles zbiera informacje na temat Ernesta. Wspólnie z Inés sądzą, że reakcja Isabel jest wynikiem choroby, ale Mariano namawia ich do przyjrzenia się sprawie i oferuje swoją pomoc. Sabas namawia Jimmy’ego szantażu – mógłby wyłudzić pieniądze od Ernesta, gdyby zagroził mu wyjawieniem prawdy o narkotykach. Irene pyta Nicolasa, czy chciałby poznać swoich biologicznych rodziców.

Ernesto otrzymuje wiadomość od Jimmy’ego. Andrea nie potrafi namówić koleżanek do zainwestowania w jej biznes. Pedro wślizguje się do pokoju Eleny w szpitalu. W trakcie jego obecności pacjentka odzyskuje przytomność. Ma dziurę w pamięci, ale lekarz uspokaja ją, że to normalne. Domingo znajduje zdjęcia swoje i Horacia w gabinecie Nelsona. Irene jest przekonana, że Ernesto rozwiedzie się z żoną. Dzwoni do Pedra, aby zaproponować mu pomoc.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.