„Z miłości do dziecka” – Odcinek 32: Biologiczni rodzice

W 32. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto wyjawia synowi, że zna jego biologicznych rodziców. Emisja w środę 17 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena wyjawia Monice, że mąż ją szantażuje. Ona donosi o wszystkim Horaciowi, który postanawia zainterweniować. Wpierw rozmawia z wnukiem i mówi mu, że adoptowane dziecko jest dzieckiem wybranym przez swoich rodziców, aby poczuł się doceniony i kochany. Później prosi o rozmowę zięcia. Ernesto odbiera jego zachowanie jako atak i grozi zerwaniem współpracy. Pedro i Elena zastanawiają się, w jaki sposób chronić Nicolasa.

Anadrea uważa, że Samuel powinien odejść z firmy Eleny, ponieważ jego obecność rozprasza Gabrielę. Do tego kobieta staje po stronie Ernesta w jego sporze z Eleną. Benito i Chano namawiają Agustína na randkę w ciemno z dziewczyną znalezioną przez Internet. Rosa śledzi poczynania Modesta. Ernesto chce kupić narkotyki, aby wykorzystać je do kolejnej intrygi. W tym celu prosi o pomoc przyjaciela. Doktor Vega informuje Elenę, że chociaż konieczna jest zmiana leków podawanych Nicolasowi, stan zdrowia jej syna jest dobry.

Nelson zleca Pedrowi naprawę kolekcjonerskiego samochodu. Gina nachodzi Pedra w pracy, ale on skutecznie ją odtrąca. W obecności żony Ernesto pyta syna, czy chce poznać swoich biologicznych rodziców.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.