„Z miłości do dziecka” – Odcinek 29: Niemile widziani

W 29. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Gina odtrąca Agustína. Ernesto atakuje Pedra. Emisja w piątek 12 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Lekarz prowadzący Nicolasa zaleca wykonanie kolejnych badań, aby potwierdzić swoje podejrzenia o tym, że przeszczepione komórki atakują organizm biorcy. Agustín nazywa Pedra egoistą, gdy ten oświadcza, że nie zwiąże się z Giną, ale zatroszczy się o jej dziecko. Ernesto rezygnuje z podróży do Houston. Elena próbuje przygotować syna na kolejne badania. Gabriela mówi Samuelowi, że jest coś dziwnego w relacji Rosy z jej bratem.

Domingo odmawia poddania się badaniom. Oznajmia rodzinie, że czuje się świetnie i nic mu nie dolega. Jednakże, w tajemnicy przed wszystkimi idzie do laboratorium. Ester obawia się, że podejrzenia lekarza się potwierdzą. Gina odmawia przyjęcia pomocy od Agustína, który proponuje, że zatroszczy się o nią i o jej dziecko. Nicolás informuje Pedra o dodatkowych badaniach. On postanawia odwiedzić przestraszonego syna, aby dodać mu odwagi. Ernesto okazuje swoje niezadowolenie z wizyty Pedra.

Modesto ostrzega Rosę, że zabije Samuela, jeśli wciąż będzie się jej naprzykrzał. Nelson proponuje Pedrowi powrót do pracy w warsztacie. Ernesto rzuca się na Pedra z pięściami. Ostrzega, że nie pozwoli mu odebrać rodziny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.