„Rubí” – Odcinek 31: Rubí i Héctor biorą ślub

W 31. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí i Héctor pobierają się w Cancun. Emisja 15 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro jedzie na lotnisko, by zatrzymać Rubí i Hectora. Maribel rusza za nim. Arturo i Elisa dowiadują się, że Héctor wystawił Maribel i uciekł z Rubí. Maribel widzi, jak Rubí całuje jej narzeczonego i mdleje. Refugio wyznaje Marco, że wstydzi się za Rubí. Najbardziej jednak martwi ją myśl, że jej córkę zaślepiła jej własna ambicja i uciekła z mężczyzną, którego nie kocha, bo miłością jej życia jest Alejandro.

Arturo naskakuje na Alejandra. Podejrzewa, że wiedział o wszystkim i krył Hectora ze względu na łączącą ich przyjaźń. Sofía wstawia się za Alejandrem, ale to nic nie daje. Arturo jest wściekły i wyrzuca ich oboje z domu. Genaro próbuje załagodzić sytuację i przeprosić Artura za zachowanie chrześniaka, lecz tylko mu się naraża. Arturo uprzedza Genara, że zniszczy jego i Hectora.

Rubí i Héctor pobierają się w Cancun. W trakcie nocy poślubnej Rubí wyobraża sobie, że całuje Alejandra.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.