„Imperium kłamstw” – Odcinek 30: Ofiara, nie wspólniczka

W 30. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Fernanda wmawia Fabriciowi, że Augusto ją gwałcił. Emisja 15 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Victoria usiłuje przekonać lekarza Renaty, że jej córka jest niezdolna do macierzyństwa. Lekarz informuje ją, że do przerwania ciąży konieczne jest orzeczenie sądu. Fabricio oczekuje wyjaśnień od Fernandy w sprawie dziecka. Fernanda złości się, gdy Fabricio porównuje ją do Elisy. Leonardo wyznaje Elisie, że nigdy dotąd nie kochał żadnej kobiety tak mocno jak jej.

Eugenio prosi lekarza o pomoc w umieszczeniu Renaty w szpitalu psychiatrycznym. Fernanda wyjawia Fabriciowi, że nie została kochanką Augusta z własnej woli. Fabricio podejrzewa, że Fernanda wie znaczne więcej, niż mówi. Adriana wyznaje José Luisowi, że jest w nim zakochana, chociaż on nie odwzajemnia jej uczuć. Marcelo zostaje pobity przez innego więźnia, który zbiera haracz za wstęp na patio.

Leonardo dziwi się, że Eugenio odwiedził Sonię po tym, jak go zdradziła. W szpitalu psychiatrycznym Óscar próbuje przerwać ciążę Renaty. Mario wyznaje Adrianie, że ją kocha. Teresa i Reynaldo całują się. Darío przyznaje się Marii José, że nagrał ich intymne spotkanie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.