„Dziedziczka” – Odcinek 64: Sara rezygnuje ze spadku

W 64. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara postanawia oddać hacjendę braciom. Emisja 15 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara wyjawia Juanowi, że spodziewa się dziecka. Salvador uprzedza Cornela, że Brandon dowiódł swojej niewinności dzięki zdjęciu wysłanemu przez Dulce i wyszedł na wolność. Pedro udaje zaskoczonego wiadomością o ciąży Sary. Prosi ją o rozmowę na osobności.

Aurora staje się kolejną ofiarą Pedra. Mężczyzna więzi ją w piwnicy hacjendy w zemście za krzywdy, które wyrządziła jemu i Juanowi, gdy byli dziećmi. Oświadcza matce, że stał się dużo gorszym człowiekiem od niej i odbiera jej życie. Sara wyznaje Juanowi, że nigdy nie kochała nikogo tak mocno jak jego i przysięga, że zatroszczy się o dziecko. Juan mówi Mateo, że jest z niego dumny, by podnieść go na duchu.

Julieta i Pedro spiskują przeciwko Sarze. Chcą doprowadzić do wypadku, wskutek którego ona poroni. Sara oznajmia braciom, że podjęła decyzję o opuszczeniu hacjendy i zwróceniu im hacjendy. Jest gotowa zrezygnować ze spadku po ojcu oraz wycofać się z zamiaru podważenia testamentu. Prosi Dantego, by zajął się niezbędnymi formalnościami. Bracia Del Monte są w szoku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.