„Rubí” – Odcinek 29: Rubí manipuluje Hectorem

W 29. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí namawia Hectora do zerwania zaręczyn. Emisja 13 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Héctor mówi ojcu chrzestnemu, że jest mu przykro z powodu Alejandra, bo zakochał się w dziewczynie, która nie odwzajemnia jego uczuć. Rubí udaje, że przypadkiem spotkała Hectora w Villa de Bravo. Uprzedza Paco i Lorenę, że nie zje z nimi obiadu, bo musi pomóc Hectorowi.

Rubí kusi Hectora pocałunkami i czułościami. Oświadcza, że rzuciła Alejandra, bo nie mogła dłużej przed nim udawać i namawia Hectora, by nie żenił się z Maribel. Cristina dziękuje Maribel i jej ojcu za pomoc w zdobyciu pracy. Maribel dowiaduje się od niej o wyjeździe Rubí do Valle de Bravo.

Maribel robi wymówki Rubí z powodu tego, jak potraktowała Alejandra. Nie rozumie, dlaczego jej przyjaciółka przedkłada pieniądze ponad uczucia i przyznaje, że gdyby nie kochała Hectora, sama zainteresowałaby się Alejandrem, bo jest wartościowym mężczyzną. Rubí skarży się matce, że doña Lola posądziła ją o kradzież pieniędzy. Refugio nie wierzy w uczciwość córki i chce przeszukać jej rzeczy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.