„Imperium kłamstw” – Odcinek 28: Ryzykowna ciąża

W 28. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Victora planuje przerwać ciążę Renaty. Emisja 13 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

María José dowiaduje się, że Darío został ranny. Elisa namawia Marię José, żeby opowiedziała policji wszystko, co wie o chłopaku. Leonardo podejrzewa, że Tapia jest szpiegiem i przekazuje dalej informacje na temat Marcela i Sonii. Lekarz ma złe wieści dla Nieves i Clary – Justino umiera i powinny sprowadzić do niego księdza. Elisa wyjaśnia Fabriciowi, że nie zamierza układać się z Daríem, bo jest przestępcą.

Renata odwiedza męża w więzieniu, by powiedzieć mu, że zostaną rodzicami. Leonardo mówi Adrianie, że Mario jest w niej zakochany. Eugenio ostrzega Daría, że źle skończy, jeśli nie zerwie z Maríą José. Victoria prosi Eugenia o pomoc – nie mogą dopuścić, by Renata doniosła ciążę. Eugenio odwiedza Sonię w szpitalu. Uprzedza ją, że zapłaci za swoją zdradę i byłoby dla niej lepiej, gdyby umarła.

Lekarz informuje Eugenia, że Sonia jest ósmym tygodniu ciąży. Leonardo dowiaduje się przez Maria o wyjeździe Elisy do Nowego Jorku, w którym ma jej towarzyszyć Fabricio. Renata i Victoria sprzeczają się na schodach. María José łudzi się, że Darío się dla niej zmieni.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.