„Dziedziczka” – Odcinek 62: July chce zeswatać Mateo z Julietą

W 62. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan oddaje matce część swojego spadku po ojcu. Emisja 13 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Juan nie wierzy Juliecie, gdy próbuje mu wmówić, że czuje się osaczona przez Mateo. Odkłada ich wspólny wyjazd w podróż poślubną, choć Julieta bardzo nalega, by wreszcie spędzili czas we dwoje. Julieta dowiaduje się o ciąży Sary. Spotyka się ukradkiem z Pedrem w gabinecie, aby omówić wspólną strategię. Juan przekazuje matce część spadku po ojcu. W zamian żąda, by nigdy więcej nie nękała Pedra. Aurora przystaje na układ.

Julieta chce się pozbyć July z hacjendy, gdyż uważa, że Mateo jej nie potrzebuje. Aurora mówi Pedrowi, że Juan oddał jej część swojego spadku. Juan wpatruje się w fotografię doñii Cataliny i przyznaje przed sobą, że bardzo za nią tęskni. Agustín i Paloma dowiadują się, że Brandon stanie przed sądem dla nieletnich i odpowie za posiadanie niebezpiecnzych substancji.

Sara mówi Simonowi, że nie wybaczy temu, kto ośmielił się skrzywdzić jej matkę. Juan pociesza Sarę, że matka ją kocha, bo jest oddaną córką. July obiecuje Mateo, że zbliży się do Juliety i dowie się, czy wciąż go kocha. Czy zdoła ich ze sobą zeswatać?

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.