„Rubí” – Odcinek 27: Ostatnia deska ratunku

W 27. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí okrada doñę Lolę i zrywa z Alejandrem. Emisja 9 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Héctor żąda wyjaśnień od Rubí. Chce wiedzieć, dlaczego wróciła do Alejandra, skoro zapewniała go, że nic do niego nie czuje. Rubí tłumaczy, że nie pozostawił jej wyboru, decydując się na ślub z Maribel. Doña Refugio wybiera się na uniwersytet, by dowiedzieć się, ile faktycznie wynosi dług jej córki wobec uczelni. Ingrid zaczepia kobietę i próbuje jej dokuczyć. Rubí wykorzystuje okazję i zabiera matkę.

Doña Refugio domyśla się, że Rubí próbuje ukryć przed nią prawdę. Nie chce, by wyszło na jaw, że wyłudzała pieniądze od siostry, choć don Arturo pokrył w całości jej czesne. Loreto mówi Rubí, że ją rozgryzł i wie, że zarzuciła sidła na narzeczonego przyjaciółki. Namawia ją na wyjazd do Valle de Bravo i przekonuje, że ma ostatnią szansę na zdobycie Hectora.

Rubí okrada doñę Lolę ze wszystkich oszczędności, po czym zjawia się u Alejandra i oznajmia, że między nimi wszystko skończone.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.