„Drogocenna perła” – Odcinek 104: Manfred staje w obronie Ernesta

W 104. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred ucieka z aresztu i jedzie do sądu. Emisja 9 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Davi mówi Aurorze, że postanowił uznać dziecko Loli. Estenio namawia Iolandę do startu w wyborach. Hilda wspomina Laurze o chorobie Gai. Gaia umawia się z rodziną Toniego, ale nie mówi im, że to pożegnalne spotkanie. Cristina wyznaje Rubensowi, że nigdy nie kochała Manfreda i zostają parą.

Manfred wpada w pułapkę Amelii i zostaje aresztowany. Ostrzega Franza, że się zemści i odbierze mu najcenniejszy skarb. Każe matce wynająć adwokata, który załatwi mu przeniesienie do szpitala psychiatrycznego. Perli śni się, że dziecko Matilde znika. Ernest pociesza wnuczkę i wręcza jej w prezencie szczeniaka. Następnie ponawia propozycję, by Franz zamieszkał z rodziną w rezydencji i przejął obowiązki prezesa firmy.

Laura mówi Gai, że wie o jej chorobie i obiecuje, że zajmie się Guiseppe. Belmira odkrywa, że Odilon doradzał Nunowi w sprawach uczuciowych. Nuno wręcza Belmirze kwiaty i czekoladki w ramach przeprosin. Arlindo zabiera prezenty i daje je Miquelinie. Iolanda martwi się, że nie może zajść w ciążę z Mundo. Stan zdrowia Decia ulega poprawie i mężczyzna zostaje wypisany ze szpitala.

Rozpoczyna się proces przeciwko Ernestowi. Ernest opowiada o wszystkich popełnionych przestępstwach. Manfred ucieka policjantom. Walter zeznaje, że nie wiedział o wykorzystywaniu nieletnich do pracy. Nayeli przyznaje, że posłał sieroty do pracy z polecenia Ernesta, gdyż potrzebował pieniędzy na utrzymanie sierocińca. Rosa rozpoznaje Manfreda w tramwaju i zawiadamia policję. Peteloco składa zeznania. Manfred zjawia się niespodziewanie na sali rozpraw i oświadcza sędziemu, że Ernest jest niewinny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.