„Imperium kłamstw” – Odcinek 26: Życzenie Elisy

W 26. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa odnajduje przy Leonardzie spokój, którego potrzebuje. Emisja 9 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Darío pojawia się na inauguracji wystawy. Fabricio przedstawiona go Elisie jako inwestora. Darío ostrzega Elisę, że jeśli go wyda, dojdzie do masakry. Victoria poniża Leonarda ze względu na jego pochodzenie. Eugenio także daje mu do zrozumienia, że rodzina Cantú to dla niego za wysokie progi. Patrol straży morskiej znajduje jacht, na którym uwięziono Sonię. Kobieta jest nieprzytomna i skuta.

Renata dzieli się z Elisą wspaniałą wiadomością – jest w ciąży. Elisa boi się, że ciąża zaszkodzi jej siostrze. María José mówi Fabriciowi, że nie powinien robić interesów z Daríem. Elisa także nie chce układać się z mężczyzną, który porwał jej siostrę.

Eugenio nie jest zadowolony z obecności Daría na wystawie. Przypomina mu, że ma posłusznie wykonywać jego rozkazy, jeśli chce zachować to, co ma i zleca mu zabicie Marcela. Elisa wyznaje Leonadowi, że chce zasypiać i budzić się u jego boku. Marío podejrzewa, że Adriana szpieguje Leonarda. Óscar mówi Victorii, że Renata jest w szóstym tygodniu ciąży. Fernanda przyznaje się Eugeniowi do romansu z Agustem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.