„Rubí” – Odcinek 23: Zasłużony policzek

W 23. odcinku telenoweli „Rubí”: Refugio policzkuje Rubí za wykorzystywanie siostry. Emisja 5 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro wyznaje Hectorowi, że oszalałby, gdyby dowiedział, że Rubí spotyka się z innym mężczyzną. Rubí ostro krytykuje związek Cristiny z szoferem. Cayetano przypomina Rubí, że nie ma prawa wtrącać się do życia prywatnego siostry i jego. Héctor oznajmia ojcu chrzestnemu, że nie zamierza wycofywać się z obietnicy danej Maribel ani stawać na drodze do szczęścia Alejandrowi z Rubí. Genaro radzi mu, żeby jeszcze to przemyślał i podkreśla, że postąpiłby nieuczciwie, żeniąc się z kobietą, której nie kocha.

Refugio policzkuje Rubí i żąda wyjaśnień. Chce wiedzieć, na co wydaje pieniądze od Cristiny, skoro don Arturo opłaca jej czesne. Uprzedza córkę, że odtąd nie otrzyma już ani grosza od Cristiny i musi zacząć na siebie zarabiać. Arturo mówi córce, że planuje wspólne interesy z Gernarem, lecz bez udziału Hectora. Héctor odwiedza Rubí.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.