„Drogocenna perła” – Odcinek 100: Policja poszukuje Manfreda

W 100. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Cavalcante zdobywa nakaz aresztowania Manfreda. Emisja 5 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Rubens znajduje Cristinę na ulicy i postanawia jej pomóc. Davi oczekuje wyjaśnień od Aurory w sprawie Loli, a ona go uwodzi. Fabrício całuje Lolę. Występ Odilona i Aurory odnosi sukces, zaś Hilda wywołuje zachwyt publiczności swoim głosem. Ernest zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd i zamierza poprosić wnuczkę o przebaczenie.

Toni całuje Hildę, ale ją to nie satysfakcjonuje. Odprawia adoratora i każe mu wrócić po rozwodzie z Gaią. Gaia unika rozmowy z Toni, gdyż wie, że będzie dotyczyła ich rozstania. Iolanda namawia ją, by spróbowała ułożyć sobie życie na nowo.

Cavalcante znajduje dowody pozostawione przez Benita i zdobywa nakaz aresztowania Manfreda. Okazuje się, że Benito zostawił list, w którym przyznał się do wszystkich zbrodni popełnionych z polecenia Manfreda. Lola i Aurora odkrywają, że są w ciąży. Silvia czuje się winna przestępstw Manfreda i przyznaje się policji, że była jego wspólniczką.

Odilon wyprowadza się od Toniego i planuje rozpocząć nowe życie. Manfred ucieka przed policją i prosi Decia o pomoc. Później zjawia się w rezydencji Ernesta i szuka pomocy u Zefinhii. Laura zmusza Decia do pójścia na komisariat i wyjawienia planów Manfreda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.