„Dziedziczka” – Odcinek 56: Pedro odchodzi z firmy

W 56. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan i Pedro wzajemnie oskarżają się o przywłaszczenie pieniędzy firmy. Emisja 5 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Pedro nastawia Sarę przeciwko Juanowi. Ostrzega ją, by nie dała się zwieść fałszywym obietnicom jego brata, którego nazywa obłudnikiem, manipulantem, który nie zawahał się oszukać nawet ich ojca. Juan widzi, jak Pedro całuje Sarę. Sara prosi Pedra, by więcej tego nie robił. Julietę tymczasem zżera zazdrość, gdy nakrywa Mateo na pocałunku z July. Sara chciałaby uwierzyć, że Juan jest niewinny. Śni jej się, jak Juan przysięga jej, że nie prowadzi żadnych lewych interesów i prosi ją o przebaczenie.

Lucas radzi Juanowi, żeby wycofał się ze ślubu z Julietą i walczył o Sarę. Pedro wmawia Lucasowi i Mateo, że Juan zdefraudował pieniądze rodzinnej formy i powinien zrezygnować z zarządzania firmą. Juan oznajmia Sarze, Pedrowi, Mateo i Lucasowi, że ktoś próbuje się go pozbyć. Zarzeka się, że nie zabrał ani peso z konta firmy i powołuje się na Dantego.

Juan policzkuje Pedra. Uprzedza brata, że nie da się wrobić w oszustwo ani strącić ze stanowiska prezesa. Wypomina mu, że jeszcze za życia ich ojca okradał firmę i Dante doskonale o tym wiedział. Pedro ostatecznie przyznaje, że niesłusznie oskarżył Juana i składa rezygnację ze stanowiska wiceprezesa. Sara przeprasza Juana, że w niego zwątpiła.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.