„Imperium kłamstw” – Odcinek 21: Kara za zdradę

W 21. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Eugenio mści się na Sonii za zdradę. Emisja 2 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Marcelo zostaje posądzony o kradzież artefaktu oraz o zabicie Augusta i Julii. Eugenio uprzedza Sonię, że wie o jej romansie z Marcelo i wymierza jej policzek. Darío okłamuje Sarę, by wyciągnąć od niej informacje na temat Leonarda i José Luisa. Victoria jest wściekła ma Marcelo. Nazywa go krętaczem, złodziejem i oszustem.

Renata nie wie o zatrzymaniu Marcelo i z myślą o nim szykuje romantyczną kolację. José Luis wypomina Leonardowi, że przez jego chorą obsesję naraża karierę własną i całej jednostki. Darío prosi Elisę, by potwierdziła autentyczność obrazów. Eugenio odkrywa, że Marcelo był w posiadaniu kilku jego faktur. Postanawia odegrać się na Sonii i jej kochanku. Jeden z ludzi Eugenia wstrzykuje Sonii środek po którym kobieta traci przytomność. Eugenio zamyka ją w kabinie na jachcie i porzuca na pastwę losu.

María José zapewnia matkę, że Marcelo nie miał nic wspólnego z porwaniem. Eugenio rozkazuje Daríowi pozbyć się matki Sonii. Zamierza osobiście dopilnować, by Marcelo został skazany. Leonardo podejrzewa, że Marcelo wcale nie jest porywaczem ani zwłaszcza zabójcą i wpadł dlatego, że chciał się szybko dorobić. Fernanda sugeruje Fabriciowi, żeby odcięli się od Marcela i pozwolili, by go skazano.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.