„Rubí” – Odcinek 21: Wieczór panieński

W 21. odcinku telenoweli „Rubí”: Ingrid dokucza Rubí podczas wieczoru panieńskiego Maribel. Emisja 1 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Héctor wyznaje ojcu chrzestnemu, że znalazł się w potrzasku. Nie przestaje rozmyślać o Rubí, przez co nie potrafi spojrzeć w oczy Maribel i Alejandrowi. Chciałby być z Rubí i jednocześnie kontynuować przygotowania do ślubu z Maribel, bo kocha je obie. Genaro radzi mu, by dobrze się zastanowił nad swoim życiem, bo może wyrządzić komuś krzywdę.

Ingrid naśmiewa się z matki Rubí podczas wieczoru panieńskiego Maribel. Cristina zaczepia Cayetana, by wyjaśnić mu nieporozumienie z Marco. Wyznaje Cayetanowi, że go kocha i całują się. Arturo mówi Refugio, że polubił jej córkę i jest wdzięczny za jej wsparcie dla Maribel. Ingrid po raz drugi dokucza Rubí. Tym razem szydzi z jej siostry i z całą zuchwałością oświadcza wszystkim gościom, że Catalina jest dziewczyną szofera Maribel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.