„Dziedziczka” – Odcinek 54: Stara miłość nie rdzewieje

W 54. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Meto sądzi, że Julieta sfałszowała badania DNA. Emisja 1 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara namawia Juana do zwierzeń. Lucas przypomina sobie, jak Severiano i Catalia byli razem, a ona leżała chora w łóżku. Sara i Juan trzymają się za ręce. Gdy już mają się pocałować, Sara wycofuje się i odchodzi.

Juan wyznaje Sarze, że planuje wziąć z Julietą tylko ślub cywilny. Nigdy bowiem nie pokocha Juliety tak mocno, jak pokochał ją. Jest jednak gotowy poświęcić miłość swoje życia dla dziecka. Pedro próbuje zmusić Dantego do wyjawienia, dlaczego skrzywdził Henry’ego. Julieta protestuje, gdy Juan oznajmia jej, że nie wezmą kościelnego ślubu. Szybko jednak zmienia zdanie i udaje zadowoloną, że zrobią pierwszy krok do wspólnego życia.

Débora złości się na Cornelia, że wydał ją Simonowi. Betriz orientuje się, że Sara nie przestała kochać Juana i nie potrafić przenieść tego uczucia na Pedra. Julieta całuje Mateo. Juan tymczasem wpada do gabinetu i całuje Sarę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.