„Imperium kłamstw” – Odcinek 20: Wspólny dzień

W 20. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa i Leo planują spędzić razem dzień. Emisja 1 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo prosi Elisę o drugą szansę, by mógł udowodnić, że naprawdę ją kocha. Adriana pokazuje Mario zdjęcie skradzionej figurki, która stała się przedmiotem transakcji. Zamierzają schwytać tych, którzy planują ją sprzedać. Darío uprzedza Clarę, że będzie musiała postarać się o utrzymanie posady u Victorii, jeśli chce dalej liczyć na jego wsparcie. Marcelo i Sonia planują sprzedać artefakt i wyjechać gdzieś, gdzie będą szczęśliwi.

Eugenio przypomina Daríowi, że miał pilnować Maríę José, a nie rozkochiwać ją w sobie. Renata pyta Clarę, czy wiedziała o romansie Julii i Augusta. Leonardo i Elisa spędzają razem dzień. Elisa wyznaje, że marzy o otwarciu galerii na Manhattanie. Darío wypytuje Clarę o Leonarda, którego traktuje jako wroga. Elisa wyznaje Leonardowi, że pragnęła spotkać kogoś takiego jak on. Renata podejrzewa, że posłaniec, który przyniósł kwiaty Maríi José wcale nie był jej obcy. Chce wezwać policję, ale dziewczyna jej nie pozwala.

Adriana informuje Leonarda o przystąpieniu do zatrzymania mężczyzny, który próbował sprzedać skradzioną figurkę. Okazuje się, że jest nim Marcelo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.