„Rubí” – Odcinek 19: Niezapomniana noc

W 19. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí składa Hectorowi propozycję nie do odrzucenia. Emisja 30 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí proponuje Hectorowi, żeby spędzili razem noc a nazajutrz na zawsze o sobie zapomnieli. Marco prosi Cristinę, by została jego dziewczyną. Cristina odmawia i tłumaczy, że zakochała się w Cayetanie. Rubí uprzedza siostrę, że Cayetano widział ją, jak wychodziła z Marco. Refugio uważa, że Cristina powinna była uprzedzić Cayetana o swoich planach. Cayetano odwołuje spotkanie z Cristiną.

Doktor Bermúdez zamierza pokrzyżować plany Alejandra i oskarżyć go o oszustwo. Rubí zanosi Genarowi dokumenty od Hectora. W rozmowie z rodzicami chrzestnymi Hectora udaje zatroskaną zdrowiem matki i koniecznością rzucenia studiów. Maribel ma pretensje do Hectora, że nie zaniósł papierów do kościoła. Ich ślub stanął pod znakiem zapytania.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.