„Dziedziczka” – Odcinek 52: Ambicja Sary

W 52. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara chce dzielić gabinet z Juanem. Emisja 30 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Brayan podejrzewa, że Jessica jest w ciąży, chociaż ona temu zaprzecza. Dante mówi Deborze, że decyzja jej córki o podważeniu testamentu Severiana doprowadziła do wojny w rodzinie Del Monte. Juan jest tego samego zdania i przy pierwszej okazji mówi o tym Sarze. Wytyka jej, że jest ambitna. Cornelio obiecuje Modesto, że się zmieni ze względu na niego i na Tadeo. Wyjawia, kto był celem ataku na hacjendę. Débora poznaje Aurorę.

Rosa zapewnia Próspera, że nie kochała Severiana. Sara proponuje Juanowi, by pracowali z tego samego gabinetu, skoro mają takie same prawa. Pedro próbuje przepędzić Julietę. Salvador przypomina sobie, jak Severiano wyznał mu, że Paloma jest jego córką. Jest zdeterminowany, by poznać prawdę. Dante dowiaduje się, że Pedro jest właścicielem firmy Campo Verde.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.