„Drogocenna perła” – Odcinek 96: Manfred chce skłócić Amelię i Franza

W 96. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred zmusza Amelię do przyjęcia pierścionka. Emisja 30 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Davi wyrzuca Decia z klubu. Aurora całuje Fabricia. Kolejny występ Hildy także okazuje się sukcesem. Toni przychodzi jej posłuchać. Pęka mu serce, gdy widzi, jak po występie kobieta idzie na kolację z Aderbalem. Amélia raz jeszcze próbuje porozmawiać z Franzem o Manfredzie, lecz i tym razem ktoś jej przerywa.

Perła odgaduje, że Matilde spodziewa się dziecka. Sonan zabiera żonę do szpitala, żeby lekarz potwierdził ciążę. Benito żąda pieniędzy od Manfreda. Amélia czuje się obrażona przez Ernesta, gdy ten zjawia się u niej i wypytuje o ojca Perły. Manfred wykrada biżuterię matki i zastawia ją u jubilera. Przypadkowe spotkanie Hildy z Toni doprowadza kobietę do łez.

Manfred nachodzi Amelię w pracy i wsuwa jej na palec pierścionek. Amélii nie udaje się go zdjąć. Franz zauważa prezent i wścieka się, gdy słyszy, że żona dostała go od Manfreda. Manfred posługuje się Zefinhą, by wmówić Ernestowi, że w przeszłości był chłopakiem Amelii. Amélia żali się Gai, że dotąd nie udało jej się porozmawiać z mężem. Manfred spłaca Benita i prosi go o nietypową przysługę – kiedy da mu znak, ma z całej siły uderzyć go w twarz.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.