„Rubí” – Odcinek 18: Fałszywe wyrzuty sumienia

W 18. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí wmawia Hectorowi, że dręczą ją wyrzuty sumienia. Emisja 29 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Genaro przyłapuje Héctora na pocałunku z Rubí. Héctor zapewnia ojca chrzestnego, że nic go nie łączy z Rubí i jedynie ją pocieszał. Między Saulem a Paco dochodzi do spięcia – Paco staje w obronie Loreny, gdy Saúl nazywa ją gorszą od Ingrid. Genaro radzi Hectorowi, żeby nie wiązał się z Maribel, jeśli nie jest przekonany do ślubu. Uprzedza go, żeby dobrze się zastanowił, zanim przystąpią do rozsyłania zaproszeń, albowiem nie życzy sobie żadnego skandalu.

Maribel pyta Rubí, dlaczego wzięła zdjęcie Hectora. Rubí przyznaje, że przypadkiem strąciła oprawioną fotografię i stłukła szybkę. Wyjęła zdjęcie, żeby odkupić ramkę. Héctor ponownie całuje Rubí. Mówi jej, że ma mętlik w głowie i nie chce zranić ani jej, ani Maribel. Rubí wmawia mu, że próbowała się opierać temu, co do niego czuje oraz że także dręczą ją wyrzuty sumienia z powodu Maribel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.