„Drogocenna perła” – Odcinek 95: Perła jest córką Manfreda?

W 95. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred próbuje wmówić Ernestowi, że jest ojcem Perły. Emisja 29 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Amélia wyznaje Gai, że spotykała się z Manfredem zanim poznała Franza. Décio dostaje pracę kelnera dzięki Laurze. Ernest zaprasza Dalię na obiad. Manfred zachowuje się wobec Cristiny tak, jakby była Amelią. Gertrude martwi się, że jej syn naprawdę oszalał, jednak boi się poprosić o pomoc lekarza.

Gaia radzi Amelii, by sama powiedziała Franzowi o tym, co łączyło ją z Manfredem. Nayeli namawia Waltera do opuszczenia miasta. Amelia próbuje porozmawiać z Franzem, ale Perła jej przerywa. Manfred zjawia się w odlewni i oświadcza Ernestowi, że Perła jest jego córką. Ernest mu nie wierzy.

Viktor otrzymuje szansę na wystawienie swoich prac w słynnej galerii. Silvia tymczasem dostaje propozycję pracy przy projektowaniu biżuterii. Mundo jest zazdrosny o zainteresowanie, jakie Iolanda wzbudza wśród sponsorów. Belmira chwali się Odilonowi, że pocałowała Nuno.

Viktor zaprasza Silvię do obejrzenia debiutu Hildy w kabarecie. Występ Hildy wzbudza zainteresowanie znanego spikera radiowego Aderbala. Amélia ponownie próbuje porozmawiać z Franzem o Manfredzie, lecz tym razem przerywają jej Viktor i Silvia. Ernest martwi się tym, co usłyszał od Manfreda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.