„Dziedziczka” – Odcinek 51: Szansa dla Pedra

W 51. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Pedro proponuje Sarze, by zostali parą. Emisja 29 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Juan oznajmia rodzinie, że postanowił ożenić się z Julietą, bo jest matką jego dziecka. Rosa entuzjastycznie reaguje na tę wiadomość i jako pierwsza zaczyna bić brawo. Pedro korzysta z okazji i prosi Sarę, by została jego dziewczyną. Sara nie udziela mu odpowiedzi, lecz prosi o rozmowę na osobności. Agustín zjawia się w lokalu z pudełkiem kwiatów i prosi Salvadora, by pomógł mu je sprzedać. Żali się, że ma na głowie same zmartwienia z powodu Cornelio.

Simón uważa, że Sara zechce wykorzystać Pedra i Juana, bo wie, że obaj są w niej zakochani. Dzieli się swoim spostrzeżeniem z Palomą. Amado radzi Cornelio, by trzymał się z dala Débory, bo źle na tym wyjdzie. Mateo rezygnuje ze spadku i życzy Juanowi szczęścia z Julietą. Sara płacze w łóżku. Pedro odwiedza ją i próbuje pocieszyć. Débora zostaje właścicielką sklepu Rosy. Pedro i Julieta spiskują za plecami Sary.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.