„Akacjowa 38” – Odcinek 326: Cayetana pogrąża się w rozpaczy (streszczenie)

W 326. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Cayetana nie może się pogodzić, że nie jest Sotelo Ruz. Emisja 9 marca 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

Fabiana podupada na zdrowiu po tym, jak została odepchnięta przez Cayetanę. Rozważa odejście z Akacjowej. Cayetana także nie czuje się dobrze. Nie może pogodzić się z myślą, że jest córką służącej. Uświadamia sobie, że chociaż dorastała w bogatym domu, obce są jej uwaga i czułość rodziców. Siostra Brígida pomaga Teresie ukryć się przed Maurem. Maximiliano uważa, że don Ramón powinien powiedzieć córce prawdę o jej matce. Don Ramón podejrzewa, że María Luisa mogła już dowiedzieć się o wszystkim.

Susana wytyka Trini, że spotkała się z Ramonem w kawiarni. Trini wyjaśnia szefowej, że rozmawiali o Maríi Luisie oraz przypomina jej, że don Ramón był jej mężem. Leonor nie chce, by matka ją reprezentowała po aferze z nowelą o służących. Martín zaleca się do Casildy. Lolita radzi jej uważać na żołnierza. Maximiliano chce napisać list do dyrektora gazety i opisać w nim wszystkie przekręty Malii. Mauro radzi się Felipe w sprawach sercowych. Rozmowa z przyjacielem utwierdza go w przekonaniu, że powinien zakończyć związek z Humildad i zwalczyć o Teresę.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comments

  1. I wreszcie Cayetana spadła z “wysokiego konia”….

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.