Lisette Morelos jako Blanca

Blanca jest radosną, waleczną, pomysłową kobietą o wielkim sercu. Posiada wyjątkową zdolność do naśladowania głosów oraz zachowania. Zręczenia radzi sobie

Blanca jest radosną, waleczną, pomysłową kobietą o wielkim sercu. Posiada wyjątkową zdolność do naśladowania głosów oraz zachowania. Zręczenia radzi sobie w skomplikowanych sytuacjach. I właśnie te cechy zainteresują Adriana Ferrera, który zatrudni ją, aby udawała nowojorską milionerkę, Victorię San Marino, i wkradła się w łaski rodziny Altamira. Jest najstarszą córką Memo Guerrero, oddanego pracownika firmy Altamira. Jej matka umarła, gdy była małą dziewczynką. Ojciec samotnie wychował ją i jej dwie siostry. Już jako nastolatka pracowała, aby pomóc ojcu, rezygnując z poszukiwań tego jedynego. Nie przestała jednak marzyć, że pewnego dnia spotka na swojej drodze księcia na białym rumaku.

Lisette Morelos o swojej roli: Mieszka w Acapulco razem z cudowną rodziną, która jest dla niej najważniejsza. Rozwiją się w różnych dziedzinach. Zakłada maskę, kiedy musi pokonać jakąś przeszkodę. Jej cele? Pomagać rodzinie i zdemaskować ludzi, czyniących zło. Jest gotowa przyjąć każdą pracę, jeśli nie wiąże się ona z wyrządzeniem komuś krzywdy. Od dziecka uczono, żeby wytrwale dążyła do celu. Potrafi zjednywać sobie ludzi przy bliższym poznaniu. Jest uczciwa, szczęśliwa i wyrozumiała. Wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia.

Materiały novela.pl / Wideo: Telemundo

[tabs tab1=”Wideo”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”16781″][/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.