„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 123: Podsycana zazdrość

W 123. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Blanca prowokuje Marichuy, żeby wzbudzić jej zazdrość. Emisja 9 maja 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Juan Miguel zakrada się do garderoby Marichuy i skrada jej pocałunek. Pech chce, że zostają przyłapani przez Leoparda, który nie kryje swego niezadowolenia. Luisa nie dopuszcza Amadora do Beatriz. Mężczyzna wpada w złość i grozi odebraniem syna jego matce. Blanca cieszy się na wieść, że Juan Miguel pocałował Marichuy. Zapowiada, że także spróbuje zbliżyć się do Omara. Estefanía prosi Patricia o pieniądze na podróż. Wspólnie z Isabelą planują uciec, gdy tylko Marichuy zostanie postrzelona. Marichuy myśli, że Juan Miguel tylko z nią pogrywa, skoro zamierza poślubić Blancę. Ojciec Anselmo uświadamia Juana Miguela, że przed Bogiem wciąż pozostaje mężem Marichuy, albowiem ich małżeństwo nie zostało anulowane.

Leopardo odmawia towarzyszenia Marichuy podczas ślubu Purity i Adriána. Blanca prowokuje Marichuy, żeby poczuła zazdrość i zaczęła zabiegać o Juana Miguela. Juan Miguel i Leopardo ponownie skaczą sobie do gardeł. Marichuy wyrzuca ich z domu oraz oświadcza, że nie zależy jej na żadnym z nich. Juan Miguel usiłuje przetłumaczyć Leopardowi, że Marichuy nigdy nie będzie jego. Marichuy oznajmia Amadorowi, że zrezygnowała ze ślubu i wybiera pracę u jego boku. Odbywa się próba teatralna. Wśród rekwizytów jest pistolet podrzucony przez Estefaníę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.