„Nie igraj z aniołem” – Odcinek 122: Niebezpieczna podmiana

W 122. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Estefanía podmienia atrapę pistoletu na prawdziwy, aby zabić Marichuy. Emisja 9 maja 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Marichuy nie chce rozmyślać nad tym, co naprawdę czuje. Blanca i Juan Miguel odbywają szczerą rozmowę. Przyznają przed sobą, że kochają inne osoby – ona Leoparda, on zaś Marichuy. Decydują się połączyć siły i zarzucić sidła na swoich ukochanych. Juan Miguel odwiedza Marichuy pod pretekstem zobaczenia się z synem. Wyjawia jej, że planuje poślubić Blancę i zabrać ją w podróż poślubną nad morze. Dziewczyna jest skołowana, gdy pada pytanie o jej plany małżeńskie z Leopardem. Blanca znajduje fotografię podrzuconą przez Onelię oraz napisany rzekomo przez Vivianę list. Leopardo ma mętlik w głowie po tym, jak zobaczył Blancę, do złudzenia przypominającą mu Ivette, jego wielką miłość.

Amador zaprasza Estefaníę na próbę przedstawienia. Ona wykorzystuje okazję, aby zainicjować swój plan. Kiedy Ana Julia opuszcza teatralną kanciapę, podmienia atrapę pistoletu na prawdziwą broń z nabojami. Ramón przyłapuje ją na myszkowaniu, ale nie ma pojęcia, co zrobiła. Estefanía jest tak roztrzęsiona z powodu dokonanej podmiany, że nawet po rozmowie z Isabelą nie dochodzi do siebie. Jej podenerwowanie nie umyka uwadze Patricia. Próba zostaje odwołana. Marichuy wraca do domu, gdzie czeka na nią Cecilia. Zwierza się matce, że zrezygnowała z Juana Miguela z litości nad Blancą, ale teraz tego żałuje. Cecilia uświadamia ją, że jeszcze nie jest za późno, aby odzyskała ukochanego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.