„Na przekór losowi” – Odcinek 36: Zdjęcia

W 36. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Sergio pokazuje rodzinie zdjęcia Alicii i Martína. Emisja 15 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sergio umawia się z detektywem Roblesem, aby odebrać od niego dowody zdrady żony. Fedora nie chce więcej narażać życia Gonzala, ani wystawiać na próbę przyjaźni z Alicią. Całuje kochanka pożegnanie, czego świadkiem jest Lorena.

Miranda zapewnia matkę, że nigdy nie brała narkotyków i prosi ją o więcej zaufania. Detektyw Robles wręcza klientowi zdjęcia Alicii i Martína. Julieta pociesza Sergia, gdy mówi, że Martín nie dorasta mu do pięt, mimo swojej urody. Cholo dzwoni do Yuri, żeby powiedzieć jej, że nie planował ucieczki. Dziewczyna namawia go, żeby oddał się w ręce policji i zastanawia się, jak mu pomóc. On jednak woli nie dokładać jej zmartwień.

Gonzalo zjawia się u Loreny z bukietem kwiatów. Dziewczyna ma do niego żal, po tym jak przyłapała go z Fedorą. Nie przekonują ją obietnice, że nigdy więcej nie spotka się z kochanką, i wyprasza go z domu. Sergio rozdaje rodzinie koperty ze zdjęciami zrobionymi przez detektywa Roblesa, aby pokazać, że jego idealna żona umawia się z młodszym mężczyzną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.