„Siła serca” – Odcinek 53: Śmierć pokojówki

W 53. odcinku telenoweli „Siła serca”: Luís zabija Teresę na oczach własnej córki. Emisja 15 lutego 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Génesis zostaje ukąszona przez węża. Juan Marcos i Ángela zawożą dziewczynkę do szpitala. Violeta zostaje w domu pod opieką Teresy. Darío umiera na oczach córki. Brakuje mu siły, żeby cokolwiek jej powiedzieć. Tamara ginie z rąk Luísa na oczach Violety. Porucznik Florez pomaga Luísowi opuścić dom rodziny Arroyo. Gdy Pablo wraca do domu, zauważa że Violeta się przed kimś ukryła. Ángela martwi się jej zachowaniem.

Génesis mówi Juanowi Marcosowi i Emmie, że była w niebie razem z mamą. Porucznik Florez nakazuje Luísowi odebrać ostatnią transze pieniędzy wyłudzonych od Glorii i Fernandy. Gloria podejrzewa, że to Fernanda zleciła zabicie Génesis. Inspektor Duval przejmuje sprawę rodziny Arroyo. Bernardo wyznaje Samancie, że wie, gdzie jest jej syn. Violeta wyjawia Juanowi Marcosowi i Ángeli, kim jest zabójca Teresy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.