„Imperium kłamstw” – Odcinek 27: Darío zostaje postrzelony

W 27. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo odwiedza Sonię w szpitalu. Emisja 12 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Elisa i Leonardo spędzają noc w hotelu. Eugenio dowiaduje się od Fernandy, że María José spotyka się z Daríem. Adriana nie przyznaje się Mariowi do romansu z komendantem. María José wypomina matce, że po porwaniu ani razu nie spytała, jak się czuje. Darío zostaje postrzelony przez policjanta. Ludzie Eugenia znajdują go leżącego nieprzytomnie na ziemi. Eugenio każe im odwieźć rannego do szpitala, a jeśli nie przeżyje, pozbyć się ciała.

Elisa wyjawia Leonardowi, kim jest Kobra i wspomina o jego o pojawieniu się na inauguracji wystawy. Victoria nagrywa się Eugeniowi na sekretarce. Przyznaje, że bardzo go potrzebuje i tęskni za nim. Pielęgniarka ma złą wiadomość dla Clary – jej ojciec jest w poważnym stanie i pilnie potrzebuje przeszczepu.

Victoria mówi Elisie, że Renata nie powinna zostać matką ze względu na swoją chorobę. Leonardo dowiaduje się od José Luisa, że Julia przemycała skradzione dzieła sztuki na zlecenie Augusta. Później sierżant Sánchez zawiadamia go o znalezieniu Sonii – kobieta przebywa w szpitalu w Acapulco, jej stan jest ciężki. Fabricio wspomina Fernandzie, że Elisa, María José i Eugenio nie chcą robić interesów z Daríem. Leonardo odwiedza Sonię w szpitalu. Pyta ją, czy to Eugenio ją skrzywdził.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.