„Dziedziczka” – Odcinek 61: Débora walczy o życie

W 61. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Débora została otruta i trafia do szpitala. Emisja 12 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara dowiaduje się, że jej matka trafiła do szpitala. July dziwi się, że Pedro posiadał dokument z wynikami badań DNA dziecka Juliety. Namawia Meto, by skonfrontował brata. Sara odwiedza matkę w szpitalu. Chociaż Débora leży nieprzytomna, Sara mówi do niej i prosi, żeby jej wybaczyła, jeśli kiedykolwiek ją zraniła. Pedro próbuje dodać Sarze otuchy.

Lekarz mówi Sarze, że jej matka zapadła w śpiączkę. Pedro zabrania Lucasowi zbliżać się do Sary. Julieta płacze nad kołyską. Gdy Mateo podbiega do niej i próbuje porozmawiać, ona wpada w histerię i zaczyna krzyczeć. Pedro posądza Mateo o naprzykrzanie się Juliecie. Między braćmi dochodzi do spięcia. Pedro nie może się pogodzić z myślą, że Sara urodzi dziecko Juana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.