„Rubí” – Odcinek 28: Wyjazd do Valle de Bravo

W 28. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí jedzie do Valle de Bravo za Hectorem. Emisja 12 lutego 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí oznajmia Alejandrowi, że się pomyliła i nie powinna była dawać mu drugiej szansy. Prosi go, żeby żył własnym życiem i nigdy więcej jej nie szukał. Doña Lola odkrywa, że ktoś okradł ją ze wszystkich oszczędności. Rubí proponuje Lorenie i Paco wspólny wyjazd do Valle de Bravo pod pretekstem zrobienia zdjęć do folderów.

Cristina mówi Marco, że już nigdy więcej się nie spotkają. Chce w ten sposób okazać lojalność wobec Cayetana. Marco proponuje jej, by zostali przyjaciółmi, skoro nie może liczyć na nic więcej. Ignacio nie potrafi się pogodzić z chorobą żony. Paco wyznaje Valerii, że jest zakochany w koleżance ze studiów. Cristina dostaje pracę w firmie don Artura. Alejandro żali się Maribel, że Rubí definitywnie z nim zerwała, bo nie może zapewnić jej wystawnego życia, o którym marzy.

Przyjazd Genara do Valle de Bravo psuje plany Rubí. Mężczynna wspomina Hectorowi o swoich wątpliwościach co do szczerości uczuć Rubí. Podejrzewa, że dziewczyna udaje zakochaną, a naprawdę poluje na jego majątek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.