„Imperium kłamstw” – Odcinek 16: Pierwsza randka

W 16. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo zaprasza Elisę na kolację. Emisja 26 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Eugenio próbuje pocałować Victorię. Uważa, że nie ma powodu zadręczać się wyrzutami sumienia z powodu uczucia, jakie do niej żywi oraz przypomina kobiecie, że to Augusto pierwszy ją zdradził. Darío opowiada Maríi José o nieczystych interesach jej ojca, o których jego zdaniem dobrze wiedziała Elisa. María José jest zrozpaczona wiadomością, że Elisa była gotowa ją poświęcić. Przy pierwszej okazji zarzuca siostrze, że tak naprawdę wcale nie przejęła się jej porwaniem i niemal pozwoliła jej zginąć.

Fabricio wypomina Fernandzie, że nie pojechała z nim do Londynu. Renata uwodzi Marcela. Elisa wyjawia Adrianie, że posiada dziennik Julii. Adriana radzi jej, żeby oddała go Leonardowi. Leonardo zadręcza się myślą, że tak szybko po śmierci Julii zakochał się w Elisie. Eugenio jest dumny z Fabricia, że zostanie dyrektorem w firmie Grupo Cantú.

Marcelo odkrywa, że Fernanda dowiedziała się o jego romansie z Sonią. Darío obserwuje z ukrycia, jak Eugenio ściska Fabricia. Renata pokazuje Elisie mieszkanie, w którym planuje zamieszkać z Marcelo. Victoria dowiaduje się o planach Renaty i wpada w złość. Eugenio nie chce, by Darío nazywał go swoim ojcem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.