„Drogocenna perła” – Odcinek 94: Kolejny szantaż Manfreda

W 94. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred grozi Amelii, że powie Franzowi o ich rzekomym romansie. Emisja 26 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Iolanda prowadzi zapisy wstępne do żłobka społecznego, a Fabrício próbuje pozyskać sponsorów. Manfred wraca do domu i jest troskliwy dla Venceslaua. Ernest przyznaje się do przyjmowania dzieci do pracy. Peteleco ma nadzieję, że jego rodzice się zejdą. Ernest pragnie przekazać fabrykę swoim dzieciom, jednak oni jej nie chcą. Aurora, Davi, Lola i Fabrício urządzają w klubie scenę zazdrości. Klienci lokalu myślą, że to część spektaklu i biją im brawo.

Perła chce się widzieć z Ernestem. Apolônio uświadamia Franza, że nie może zabraniać córce widywania dziadka. Gdy Perła zjawia się w rezydencji, zastaje dziadka kłócącego się z Manfredem. Manfred nie wie, jak się zachowac, kioedy siostrzenica podbiega do niego i go przytula. Artur radzi Laurze, by przyjęła ofertę pracy u Ernesta i poprosiła o szansę dla Decio.

Gertrude orientuje się, że Manfred znów wyszedł sam z domu. Przed pracą Amélia odwiedza aptekę, co wykorzystuje Manfred. Zaczepia ją na ulicy i grozi, powie Franzowi o ich dawnym romansie.

Amélia spóźnia się do pracy z winy Manfreda. Batista proponuje Franzowi pracę w księgarni. Ernest spodziewa się, że wkrótce zostanie zaaresztowany. Postanawia wykorzystać czas, który mu został na zabezpieczenie dzieci. Valter nie przyznaje się do udziału w sprawie węgla drzewnego. Amélia mówi Gai, że jest szantażowana.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.