„Dziedziczka” – Odcinek 50: Ślub z obowiązku

W 50. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Juan planuje poślubić Julietę. Emisja 26 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Juan wspomina pocałunek z Sarą. Sara mówi matce, że namówiła Juana do poślubienia Juliety i założenia z nią rodziny. Wspomina jej także, że poznała Aurorę, matkę Juana i Pedra, oraz że kobieta ośmieliła się poprosić ją pomoc w zorganizowaniu spotkania z synami. Julieta chwali się matce, że w końcu poślubi Juana. Dante obiecuje Aurorze, że pomoże jej zbliżyć się do Pedra. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się odzyskać synów.

Juan obawia się, że teraz Sara zechce związać się z Pedrem. Débora oświadcza Pedrowi, że postarała się, aby Sara zwróciła na niego uwagę. W zamian oczekuje zapłaty. Modesto przypomina Juanowi, że chociaż Julieta urodzi mu dziecko, to Sara jest miłością jego życia. I jeśli Sara zwiąże się z Dante, to będzie nieszczęśliwa. Mimo wszystko Juan postanawia spełnić prośbę Sary i ogłasza rodzinie, że postanowił poślubić Julietę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.