„Imperium kłamstw” – Odcinek 1: Podwójne morderstwo

W 1. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Narzeczona Leonarda i ojciec Elisy zostają zabici. Emisja 5 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Monterrey. Trwa akcja odbicia porwanych dzieci z rąk grupy handlarzy. Jeden z członków grupy orientuje się, że pertraktujący z nimi Leonardo jest policjantem, zawiadamia kolegę i uciekają. Elisa jedzie do Nowego Jorku, by wygłosić wykład na temat dzieł sztuki Majów w Palenque. Cieszy się, gdy dołącza do niej ojciec. Augusto przynosi Elisie dobrą wiadomość – wkrótce odbędzie się inauguracja jej galerii w Meksyku.

Leonardo zostaje odznaczony medalem za odwagę wykazaną w ratowaniu porwanych dzieci. Na dodatek Julia przyjmuje pierścionek zaręczynowy i zgadza się zostać jego żoną. Augusto wydaje przyjęcie z okazji urodzin jego córki, Elisy. Złoci się na Renatę, gdy przyłapuje ją na zaglądaniu do kieliszka. Julia wyznaje Leonardowi, że spodziewa się dziecka. On dzieli się radosną nowiną z Mario i Adrianą.

Mario otrzymuje wiadomość o podwójnym morderstwie z Ajusco. Ofiarami są Julia i Augusto, którzy zostali zabici wewnątrz samochodu. Leonardo doznaje szoku na widok zwłok Julii. Victoria i Elisa dowiadują się o śmierci Augusta. Darío składa wizytę Elisie. Nazywa jej ojca złodziejem i posądza go o kradzież cennych znalezisk archeologiczna. Grozi, że jeśli nie otrzyma ich z powrotem, zabije Maríę José.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.