„Sześć sióstr” – Odcinek 303: Wespół

W 303. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Diana i Salvador planują zabrać akta Braunowi. Emisja 4 stycznia 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Velasco kontynuuje śledztwo, aby sprawdzić, czy zmarły kierowca jest zabójcą Talión. Trop prowadzi go do byłej dziewczyny. Ale to Francisca daje ostateczną wskazówkę, znajdując związek między człowiekiem a rodziną. Z wizytą przyjeżdża ciocia Adolfina, ale siostry wolą ukrywać przed nią trudną sytuację, w jakiej znalazła się Adela. Leticia zamieszkała w domu Adeli i utrudnia jej życie swoimi żądaniami. Antonia podsuwa Adeli pomysł, który na zawsze uwolni ją od Leticii. Diana i Salvador przygotowują się do wdrożenia planu wyrwania Braunowi posiadanych przez niego akt. Jednak w ostatniej chwili Salvador ma wątpliwości ze względu na niebezpieczeństwo misji. Kontynuowanie lub nie zależy od Diany. Tymczasem Elisa wykorzystuje nieobecność Sofii, aby potajemnie spotkać się z Carlosem. Tylko Merceditas wie, co się między nimi dzieje. Pomimo ostrzeżeń Elisa kontynuuje swój związek, ryzykując, że zostanie odkryta. Beatriz przeżywa próbę samobójczą.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.