„Dziedziczka” – Odcinek 35: Podważenie testamentu

W 35. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara grozi braciom Del Monte. Emisja 5 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Pedro wyrzuca Dantego z biura i rozmawia z Simonem na temat usunięcia go z firmy. Juan oznajmia Sarze, że Julieta spodziewa się jego dziecka. Zrywa z nią i namawia do opuszczenia hacjendy, by mógł zamieszkać na niej z przyszłą matką swojego dziecka. Sara ma żal do Juana, że z niej zadrwił i składał fałszywe obietnice miłości. Później, w rozmowie z matką, przyznaje, że spotkał ją ten sam los co z Estebanem. Posłuchała głosu serca i przeżyła wielkie rozczarowanie.

Irma zamierza powiedzieć Prospero, że przyjaźniła się don Severiano. Rosa martwi się, że wyniknie z tego coś niedobrego. Juan ukrywa przed Sarą informacje o funduszu powierniczym. Sara obwieszcza rodzeństwu, że zamierza podważyć testment ojca i zatrzymać cały spadek. Na ich oczach niszczy dokuemnty z propozycją Juana. Dante prosi Pedra o schronienie na hacjendzie. Proponuje, że pomoże mu zasiąść na fotelu prezesa firmy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.