„Kotka” – Odcinek 33: Pablo odwołuje ślub z Móniką

W 33. odcinku telenoweli „Kotka”: Pablo dowiaduje się, że jest ojcem dzieci Esmeraldy i odwołuje ślub z Móniką. Emisja 14 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Przed ołtarzem na Pabla czeka Jarocha z dzieckiem Esmeraldy. Kobieta pokazuje mu niemowlę i wyzywa, żeby się go wyrzekł. Mariano namawia brata, by nie odwoływał ślubu z Móniką, ale on go nie słucha. Ojciec i matka zwracają przeciwko niemu, podobnie jak rodzice panny młodej. Jarocha chwali się Esmeraldzie, że udało jej się udaremnić ślub Pabla z Móniką. Dziewczyna obawia się, że wszyscy uznają, że to ona ją nasłała.

Roberto chce się odegrać na rodzinie Pabla za to, że wystawiono ich na pośmiewisko. Mónica wyjaśnia rodzicom, że ponosi winę za to, co się stało, bo nalegała na ślub, choć wiedziała, że Pablo nie odwzajemnia jej uczuć. Agustín policzkuje Pabla, gdy ten przychodzi, by wyjaśnić mu, dlaczego odwołał ślub oraz wypomnieć, że z jego winy, nie poznał swoich dzieci. Lorenza informuje męża, że Esmeralda jest córką jego największego wroga – Fernanda de la Cruz. Cichy dziękuje Jarochy za to, co zrobiła dla Esmeraldy.

Agustín postanawia powiedzieć synom, że pieniądze, które beztrosko trwonili przez całe życie, zostały wyprowadzone z kont ojca Esmeraldy. Teraz, gdy mężczyzna odzyskał wolność, pozwał go, by domagać się zwrotu skradzionego majątku. Mónica odwiedza Esmeraldę, by powiedzieć jej, że zawsze wiedziała, że ją i Pabla łączy miłość i dlatego zwraca jej ukochanego mężczyznę.

Emisja 14 października o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.