Maricruz przekonuje Elsę, by wzięła lekarstwo. Elsa żali się jej, że ojciec lubi się nad nią pastwić, dlatego nie zaakceptował jej chłopaka. Eduardo sugeruje Octavio, by zerwał z Doris. Ten słucha się go i przy pierwszej okazji odwołuje ich ślub. Elsa oświadcza Maricruz, że będzie czekała na Alfonso do końca swojego życia.

Octavio wyjaśnia Doris, że kocha tylko jedną kobietę, Maricruz, i jest przekonany, że ona odwzajemnia jego miłość. Ona policzkuje go i daje mu dwa dni na przemyślenie swojej decyzji. Álvaro wyznaje Elsie, że jest zakochany w Maricruz. Dziewczyna uprzedza ojca, że nie zaakceptuje jej w roli macochy. Álvaro domyśla się, że Maricruz nie odwzajemnia jego uczuć i wciąż tęskni za byłym mężem.

Elsa jest zła na Maricruz, że ukryła przed nią swój romans z Álvaro. Octavio wypytuje Serafinę o miejsce pobytu Maricruz. Elsa prosi Maricruz, żeby pomogła jej odnaleźć Alfonso.

Emisja 12 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.