„Dzikie serce” – Odcinek 136

Miguel uprzedza Maricruz, że Octavio nie kocha ani jej, ani nikogo innego. Następnie postanawia sam zatrzymać brata na ranczo, symulując

Miguel uprzedza Maricruz, że Octavio nie kocha ani jej, ani nikogo innego. Następnie postanawia sam zatrzymać brata na ranczo, symulując chorobę. Operacja Simony kończy się sukcesem. Octavio zostawia żonę samą, by wrócić na ranczo. Malarz o imieniu Alfonso zaczepia Maricruz w parku i proponuje, by pozowała do jego obrazu. Kiedy ona odmawia, mężczyzna proponuje jej pracę w swoim domu.

Po powrocie Octavio na ranczo Ofelia, która działa w zmowie z Miguelem, wmawia mu, że jego brat ma wysoką gorączkę. By wypaść przekonywająco, Miguel zaczyna majaczyć w obecności Octavio. Maricruz prosi Juanitę, żeby przekazała Octavio, gdzie ma jej szukać w stolicy. Sama tymczasem zgadza się pozować do obrazu Alfonsa, lecz w ubraniu.

Simona zwierza się lekarzowi, że umiera z tęsknoty za synem, a nie za mężem, który tak naprawdę nigdy jej nie kochał. Octavio decyduje się pozostać na hacjendzie, by doglądać zdrowia brata. Alfonso opowiada Maricruz o tym, że rodzice zmuszają go do ślubu z kobietą, której nie kocha.

Emisja 9 września o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceComments

  1. W końcu pojawi się Brandon Peniche, to on powinien zagrać Octavia jest niedoceniony.Ciacho:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.