„Dzikie serce” – Odcinek 135

Simona prosi Ofelię, żeby nie odstępowała jej męża ani syna na krok, podczas gdy ona będzie w stolicy. Osadnicy buntują

Simona prosi Ofelię, żeby nie odstępowała jej męża ani syna na krok, podczas gdy ona będzie w stolicy. Osadnicy buntują się przeciwko Maricruz, ponieważ buldożery przystąpiły do niszczenia ich domów. Ojciec Julián na próżno próbuje ostudzić ich nerwy. José Luis namawia Maricruz do ucieczki. Tymczasem ksiądz zwraca się o pomoc do Octavio. Ten spieszy na pomoc byłej żonie.

Neurochirurg daje Simonie nadzieję na to, że przeżyje operację. Maricruz postanawia opuścić ranczo z Octavio i prosi Santę, by odesłała pracowników do ich domów. Octavio poleca Ofelii przygotować pokój dla Juanity, Lupity i Maicruz. Rozkazuje kobiecie odnosić się do gości z należytym szacunkiem i usługiwać im. Mieszkańcy Realengo planują podłożyć ogień pod dom Maricruz.

Maricruz nie czuje się komfortowo na hacjendzie byłego męża i chce ją czym prędzej opuścić. Simona kontaktuje się z Octavio, by powiedzieć mu, że lekarz rozbudził jej nadzieje na przeżycie. Octavio zobowiązuje się do przygotowania podróży Maricruz do miasta, albowiem na jego ranczo także grozi jej niebezpieczeństwo. Później zapowiada bratu, że jak tylko Simona dojdzie do siebie po operacji, zostawi ją, by wyjechać z Maricruz.

Emisja 8 września o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.