„Dzikie serce” – Odcinek 107

Maricruz niepokoi się o Simonę. José Antonio nie pomaga jej, gdy powtarza wierutne plotki o tym jakoby kobieta miała umrzeć.

Maricruz niepokoi się o Simonę. José Antonio nie pomaga jej, gdy powtarza wierutne plotki o tym jakoby kobieta miała umrzeć. Simona odzyskuje przytomność i mówi Ofelii, że widziała jak Octavio całował Maricruz, i dlatego nie chce dłużej żyć. Miguel uważa, że jego brat mógłby skorzystać na śmierci Simony, bo odziedziczyłby cały jej majątek.

Maricruz prosi José Antonio, żeby sprawdził, co z Simoną. Ten zawiadamia ją, że kobieta została przewieziona do szpitala. Morales proponuje Vargasowi spalenie całego Realengo, ale ten odmawia. Miguel oskarża Maricruz o podsycanie zazdrości Simony. Doktor Guerra zaleca operację Simony, żeby ratować życie jej i dziecka. Esther mówi José Antonio, że dobrze rozumie Simonę, bo także była zazdrosna o Maricruz.

Maricruz przyjeżdża do szpitala, żeby osobiście zapytać o zdrowie Simony. Octavio mówi jej, że nie mogą się więcej spotykać. Miguel nie toleruje jej obecności w szpitalu i obarcza winą za wypadek Simony. Simona wydaje na świat syna. Esther skarży się José Antonio na złe samopoczucie. Mężczyzna zwraca się o pomoc do Maricruz.

Emisja 30 lipca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.