„Imperium kłamstw” – Odcinek 18: Skradziony pamiętnik

W 18. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo odkrywa, że Elisa ukradła pamiętnik Julii. Emisja 30 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Nieves prosi Daría o pracę dla Clary. Fernanda wmawia Fabrisiowi, że Elisa należy do kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę. Leonardo obawia się, że rodzina Elisy nigdy nie zaakceptuje ich związku. Marcelo wyjawia Sonii, czym zajmował się Augusto oraz dodaje, że Victoria o wszystkim wiedziała. María José uważa, że to Augusto jest winny nieszczęść, jakie spadły na ich rodzinę. Victoria przekonuje córkę, że Julia uwiodła Augusta, żeby wyciągnąć od niego więcej pieniędzy.

Fabricio mówi Elisie, że Leonardo poczuł się zazdrosny, gdy zobaczył ich razem. Zdaniem Justina, Nieves maczała palce w śmierci Julii. Ma także pewne podejrzenia wobec Clary, o czym wspomina Leonardowi. María José wypomina Elisie, że uganiała się za Leonardem zamiast ją ratować. Elisa wyjaśnia, że musiała udawać dziewczynę Leonarda, by uśpić czujność Kobry (Daría), który groził, że ją zabije. María José pyta Daría, czy zabił jej ojca.

Darío postanawia dać szansę Clarze. Leonardo odkrywa, że Elisa posiada pamiętnik Julii. Marcelo zapewnia Elisę, że naprawdę kocha Renatę. Victoria prosi Eugenia o pomoc w znalezieniu psychologa dla Maríi José. Uważa, że jej córka wciąż nie doszła do siebie po porwaniu i potrzebuje pomocy. Eugenio całuje Victorię. Leonardo domaga się od Elisy zwrócenia wszystkich rzeczy Julii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.